Evecare Syrop 200ml Himalaya

Cena: 69,00 zł

Producent:

Kod produktu:1387

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI TAKŻE:

Podnosi fizyczny i emocjonalny komfort i pomaga w wahaniach nastrojów i senności. Evecare jest również w postaci toniku , który  ma działanie kojące nerwy w stanach iryacji i niepokoju. Chwilowo tonik może być niedostępny.

Preparat ziołowy EveCare reguluje cykl menstruacyjny działając stymulująco na macicę. Evecare wywiera efekt stymulujący na tkanki jajnika oraz normalizuje sekrecję hormonów oraz pomaga w odbudowie endometrium, dzięki czemu koryguje nieprawidłowe krwawienia maciczne.

Ma także przeciwzapalne działanie, które wywiera leczniczy efekt na macicę, a właściwości przeciwskurczowe pomagają łagodzić dolegliwości bólowe. Dzięki oddziaływaniu immunomodulującemu (podnosi odporność) i krwiotwórczemu Evecare przynosi dobre efekty przy anemii i ogólnym osłabieniu towarzyszącym schorzeniom ginekologicznym.

 

Korzyści ze stosowania preparatu EveCare:

Korzyścią dla Kobiet , które używają tego preparatu są takie jak : Znosi dyskomfort i niepożądane symptomy związane z ich cyklem menstruacyjnym oraz podnosi fizyczny i psychoemocjonalny komfort i pomaga w wahaniach nastrojów

Wskazania:

Zespół napięcia przedmiesiączkowego,
Bolesne miesiączkowanie (dysmenorrhea),
Zaburzenia miesiączkowania:
nadmierne krwawienia miesiączkowe (menorrhagia)
plamienie (metrorrhagia)
nieregularne długie cykle (oligomenorrhea)
Czynnościowe krwawienia maciczne (DUB - dysfunctional uterine bleeding)
Wspomaganie zapłodnieniu.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja preparatu.

Kluczowe składniki:

Ashoka Drzewo (Ashoka) reguluje poziom estrogenów i pomaga leczyć zapalenie śluzówki macicy podczas menstruacji.

Szparagi (Shatavari) przywraca równowagę hormonalną u kobiet z wahaniami poziomu hormonów w wyniku menstruacji i menopauzy. Jest to również popularne zioło, które poprawia płodność i reguluje cykl miesiączkowy i łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Szparagi również zmniejszą ryzyko zapalenia narządów płciowych. Jest znana zw zwiększenia popędu płciowego u kobiet.

Lodh Drzewo (Lodhra) poprawia płodność poprzez regulację hormonów jajnikowych.

Malabar Nut (Vasaka) ma skuteczne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, łagodzenia bólu podczas bolesnego miesiączkowania.

Sposób użycia:

Należy skonsultować się z lekarzem, aby przepisać dawkę, która najlepiej pasuje do Twojego stanu organizmu.