Shallaki (Boswellia Serrata) Himalaya - Popraw swoje stawy

Cena: 27,90 zł

Producent:

Kod produktu:1148

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI TAKŻE:

Boswellia jest naturalnym i bezpiecznym preparatem ziołowym zapewniającym stawom optimum zdrowia. Jest także używana jako kadzidełko z powodu swoich zapachowych właściwości. Stwierdzono, że ma właściwości przeciwzapalne. Tak jak jej pochodna Guggul, Boswellia obniża także poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Boswellia stosowana jest w ajurwedzie w chorobach stawów t.j. przy zapaleniu stawów, w stanach reumatoidalnych. Obniża poziom cholesterolu, wspomaga odchudzanie. Znana jest też ze swojego ogólnego działania wzmacniającego organizm i właściwości antyrakowych. Wywiera silny efekt immunomodulujący. Wyciąg z Boswellia stosowany wewnętrznie ma także działanie antyarytmiczne i wykrztuśne.

W badaniach klinicznych zachęcające rezultaty były obserwowane u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów, w przewlekłych zapaleniach jelita grubego, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego (choroba Crohna), astmą oskrzelową. Wzmagają także apoptozę i blokują topoizomerazę w nowotworach białaczek i
glejakach.

Działanie:
Stosowany jako preparat wspomagający w zapaleniach stawów
Wzmacnia prawidłową funkcję stawów
Bardzo skuteczny środek przeciwzapalny
Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów
Pomaga w zrzuceniu nadwagi

Postać handlowa:
Produkt dostępny w ekonomicznych opakowaniach.
Próżniowe opakowania 60 kapsułek, każda 125 mg (ekstrakt).

Dawkowanie:
1 kapsułka 3 razy dziennie po posiłkach. Stosować 8-12 tygodni dla osiągnięcia pożądanego efektu. Stosowanie naturalnych preparatów daje stopniowy, ale długotrwały efekt terapeutyczny.