Olejek eteryczny czysty 100% RÓŻANY 15ml Niradhi Herbals

Cena: 62,00 zł

Producent:

Kod produktu:3630

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI TAKŻE:

Olejek różany jest zaliczany do najdroższych olejków świata ze względu na własciwości pielęgnacyjne oraz unikalną zdolność do poprawiania nastroju; uszczęśliwia już samym zapachem.

.

Olejek różany jest jednym z najpopularniejszych olejków do aromaterapii. Jego moc daje zarówno odprężenie dla ciała, jak i ukojenie dla zmysłów – kąpiel w otoczeniu różanego aromatu ma działanie uspokajające, antydepresyjne i antystresowe, przeciwdziała napięciom nerwowym, jednocześnie lekko ożywiając i pobudzając zmysły.

.

Kąpiel lub masaż z wykorzystaniem olejku różanego ma również działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, pomaga zwalczać infekcje. Ma magiczną moc łagodzenia bólów głowy – łagodzi uporczywe bóle głowy, również migrenowe.

.

Różany zapach jest także znanym afrodyzjakiem.

.

Szczególnie odżywczo działa na zmęczoną cerę – ochładza ją, zmiękcza, oczyszcza i regeneruje. Olejek Różany polecany jest do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, wrażliwej i przedwcześnie starzejącej się. Wykazuje działanie delikatnie liftingujące, proregeneracyjne. Uelastycznia i wygładza naskórek, redukuje zmarszczki. Znacząco łagodzi objawy pękających naczynek, pomaga także leczyć wszelkie podrażnienia.

.

Kąpiel lub masaż z wykorzystaniem olejku różanego ma również działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, pomaga zwalczać infekcje. 

.

W aromaterapii stosowany dla złagodzenia kaszlu o podłożu astmatycznym. Działa przeciwdepresyjnie, pozwala przezwyciężyć apatię, chorobliwe zmiany nastroju.

.

Zastosowanie: 
kilka kropel wlej do kominka do aromaterapii lub ciepłej wody w wannie lub dodaj do olejku do masażu.
.


Skład:


Uwaga:
 Nie przyjmować wewnętrznie.