Lasuna Himalaya - Bezzapachowy czosnek na odporność!

Cena: 27,90 zł

Producent:

Kod produktu:1157

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI TAKŻE:

Czosnek jest rośliną o wszechstronnym działaniu. O jego zdrowotnym działaniu napisano już wiele. Obecnie, poddawany badaniom w nowoczesnych laboratoriach wciąż ujawnia nowe tajemnice. Zawiera ponad 200 różnych substancji biologicznie czynnych, m.in.: witamin, składników mineralnych, aminokwasów i enzymów.


Zastosowanie


silny przeciwutleniacz chroniąc organizm przed działaniem wolnych rodników

naturalny antybiotyk niszcząc bakterie chorobotwórcze w układzie pokarmowym i oddechowym

wspomaga metabolizm tłuszczów, obniżając poziom cholesterolu we krwi

obecność zawartych w nim związków siarki mobilizuje krwinki białe do obrony organizmu przed czynnikami zakaźnymi

obniża stężenie cukru we krwi

podwyższa proporcje ,,dobrego" cholesterolu HDL w stosunku do ,,złego" LDL

obniża poziom trójglicerydów, ochraniając tętnice i serce

ma działanie żółciotwórcze, żółciopędne, rozkurczowe

przeciwpasożytnicze, grzybobójcze

przeciwmiażdżycowe

regulujące trawienie obniżające ciśnienie krwi

może być wykorzystany w leczeniu przewlekłych nieżytów żołądka z niedokwaśnością soku żołądkowego

w stanach upośledzonego wytwarzania żółciCzosnek niszczy pasożyty przewodu pokarmowego, a stosowany do lewatyw może być używany do walki z owsikami u dzieci, dezynfekuje także drogi moczowe i niszczy bakterie oporne na antybiotyki. Związki czynne czosnku znoszą bóle głowy i ułatwiają zasypianie. Stosowany zewnętrznie może być pomocny w leczeniu trudno gojących się ran, ropni, czyraków


Główną zaletą czosnku jest jego silne bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze i przeciwpasożytnicze działanie. Wiele chorób dróg oddechowych można leczyć tą rośliną, ponieważ po doustnym przyjęciu czosnku, zawarte w nim lotne związki siarkowe przedostają się do płuc i są stopniowo wydychane z powietrzem. Czosnek zmniejsza napięcie mięśni gładkich jelit i oskrzeli (działanie rozkurczowe), pobudza wydzielanie soku trawiennego w żołądku, a w obrębie dróg oddechowych zwiększa produkcję śluzu.

Wywiera korzystny wpływ na układ krążenia - rozszerza naczynia krwionośne i obniża ciśnienie krwi, poprawia zaopatrzenie mięśnia sercowego w krew, powstrzymuje tworzenie się zakrzepów w naczyniach wieńcowych serca. U osób starszych może zwiększyć siłę skurczu mięśnia sercowego oraz spowolnić puls. Wpływ czosnku na przemianę materii polega głównie na ingerencji w gospodarkę tłuszczową organizmu. Sprzyja zwiększeniu frakcji "dobrego" cholesterolu HDL w stosunku do "złego" cholesterolu LDL, zapobiegając w ten sposób odkładaniu się złogów cholesterolu na ściankach naczyń krwionośnych. Dzięki tym właściwościom jest jednym z najlepszych środków używanych w profilaktyce i leczeniu miażdżycy, zwłaszcza u tych osób, u których nie wystarczy zastosowanie zaleceń dietetycznych.

Dodany do codziennej diety poprawia trawienie, wzmacnia naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz podwyższa ogólną sprawność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Wykazuje silne działanie oczyszczające krew z produktów przemiany materii. Aby uzyskać lepsze efekty, należy zawsze popijać go dużą ilością płynów. Najnowsze badania donoszą, że olejki zawarte w czosnku mogą zapobiegać nowotworom.Dawkowanie:
1 kapsułka 2 razy dziennie po posiłku.


Opakowanie zawiera 60 kapsułek a 250 mg

Ekstrakt z czosnku (Allium sativum) - 250 mg