Liv 52 Syrop Himalaya 100ml

Cena: 48,00 zł

Producent:

Kod produktu:1397

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI TAKŻE:

Liv52 zawiera w swoim składzie unikalną kompozycję ziół wzbogaconą minerałem żelaza.Preparat pobudza czynność wątroby. Działa ochronnie na wątrobę zmniejszając szkodliwy wpływ toksyn: bakteryjnych, wirusowych i różnych substancji chemicznych w tym metali ciężkich i alkoholu.

Działanie:

Spożywanie Liv52 może pomóc w regulacji poziomu enzymów i zoptymalizować przyswajanie i poprawić skuteczność działania wątroby. 

Preparat pobudza czynność wątroby. Działa ochronnie na wątrobę zmniejszając szkodliwy wpływ toksyn: bakteryjnych, wirusowych i różnych substancji chemicznych w tym metali ciężkich i alkoholu.
W skład preparatu wchodzi 7 ziół opracowany przez hinduskich zielarzy 2500 lat temu.
Doskonale wspomaga pracę wątroby, oczyszczanie jej z toksyn, kancerogenów. Obniża poziom bilirubiny i trójglicerydów. Poaga w terapii przewlekłych chorób - marskości, żółtaczce. Poprawia apetyt, trawienie, likwiduje zaparcia.

Wskazania:

Pobudza czynność wątroby, działa ochronnie na wątrobę. Regeneruje uszkodzone komórki wątrobowe. Działa wspomagająco w stanach po toksycznych zatruciach wątroby i stanach rekonwalescencji.
Składniki:
Himsra (Capparis spinosa)  34mg
Kasani (Cichorium intybus)  34mg
Kakamachi (Solanum nigrum)  16mg
Arjuna (Terminalia arjuna)  16mg
Kasamarda (Cassia occidentalis)  8mg
Biranjasipha (Achillea millefolium)  8mg
Jhavuka (Tamarix gallica) 8mg
Dawkowanie:
Dzieci - 1 łyżeczka dzienie 2 razy dziennie.
Dorośli - 2 łyżeczki od 2 do 4 razy dziennie.